فراخوان

فرخوان جذب نیروی امریه سربازی درسازمان بازرسی کل کشور

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد؛ در چارچوب ایجاد وحدت رویه و اصل شایسته گزینی و به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد از میان جوانان انقلابی و مومن در رشته‌های زیر و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به صورت امریه(خدمت سربازی) برای انجام فعالیت های نظارت و بازرسی دعوت به همکاری نماید.

رشته های مورد پذیرش:

حسابداری، حسابرسی و فناوری اطلاعات

برای ثبت نام و دسترسی به اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

امریه سازمان بازرسی کل کشور

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رخوان جذب نیروی امریه سربازی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات 

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد از بین فارغ‌التحصیلان واجد شرایط نسبت به جذب نیروی امریه سربازی اقدام نماید. کلیه مراحل ثبت‌نام، ارزیابی، پیگیری و پایش از طریق سامانه www.ict.gov.ir صورت می‌پذیرد.

لازم به ذکر است که اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از بین مشمولین فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد اقدام به جذب سرباز امریه می‌نماید. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به  لینک زیر مراجعه نمایند.

 

امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری

فراخوان سیزدهم جذب امریه سربازی از روز چهارشنبه مورخ 1399/09/19 شروع می‌شود و تا ساعت 10 روز چهرشنبه مورخ 1399/09/26 ادامه خواهد داشت.

فراخوان

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

فراخوان جذب سرباز امریه در دانشگاه بجنورد

دانشگاه بجنورد در نظر دارد برای تأمین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، در صورت اخذ مجوزهای مربوط، یک نفر از بین دانش آموختگان رشته های تحصیلی مندرج در متن آگهی، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، که مایل به گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه در این دانشگاه هستند؛ به صورت امریه بکارگیری نماید.

 آگهی بکارگیری سرباز امریه در دانشگاه بجنورد

فرم شماره 1

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرخوان جذب نیروی امریه سربازی در شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نظر دارد؛ در راستای استفاده بهینه از نیروی جوان تحصیلکرده و به منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت، از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اقدام به جذب و پذیرش سرباز امریه نماید. ثبت‌نام متقاضیان اعزام مورخ 1399/12/01 مهندسی شیمی (گرایش محض و کاربردی) مقطع کارشناسی و بالاتر از طریق سامانه amriyeh.moe.gov.ir و در بازه زمانی 1399/09/01 تا 1399/09/30 صورت می‌پذیرد.

برای دسترسی به متن اصلی نامه کلیک   نمایید.

 

تایید درخواست فارغ التحصیلی در سامانه گلستان

دانشجویان محترم در شرف فارغ‌التحصیلی

تایید درخواست فارغ التحصیلی شما، در مرحله گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت منوط به انجام مراحل زیر است:

لطفا اطلاعات تماس (شماره منزل، شماره تلفن همراه، آدرس پستی، آدرس پست الکترونیک و شماره همراه پدر و مادر) خود را از مسیر " سامانه گلستان، منوی آموزش، اطلاعات دانشجویی، تکمیل و تأیید اطلاعات شخصی دانشجو" تکمیل و به‌روزرسانی نمایید.

سپس شماره دانشجویی خود را به آدرس ind.relations@ub.ac.ir ایمیل کنید.