نمایشگر دسته ای مطالب

(جدید) فراخوان جذب نیروی امریه در دانشگاه بجنورد

(جدید) فراخوان جذب نیروی امریه در دانشگاه بجنورد


دانشگاه بجنورد در نظر دارد برای تأمین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، در صورت اخذ مجوزهای مربوط، یک نفر از بین دانش آموختگان رشته های تحصیلی زیر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، که مایل به گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه در این دانشگاه هستند؛ به صورت امریه بکارگیری نماید.


علاقمندان از تاریخ 1399/11/08 تا روز ­جمعه مورخ 1399/11/24 فرصت دارند، مدارک زیر را تهیه نموده و به پست الکترونیک گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه، به آدرس ind.relations@ub.ac.ir ارسال نمایند. در قسمت موضوع ایمیل، عبارت "امریه" و  نام و نام خانوادگی متقاضی درج گردد. ضمنا لازم است متقاضیان در سامانه جذب امریه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ثبت نام نموده و مدارک خواسته شده را تا 24 بهمن 1399 در این سامانه بارگذاری نمایند.

مدارک لازم:

  1. فرم شماره یک
  2. تصویر برگ سبز اعزام به خدمت بدون مهر غیبت (تاریخ اعزام 01/02/1400)
  3. اسکن شناسنامه و کارت ملی

رشته­‌های مورد نیاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری:

کلیه گرایش‌ها در رشته­‌های فنی مهندسی به ویژه: مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مهندسی شیمی.

نکات مهم:

  1. اولویت با متقاضیان بومی است.
  2. متقاضیان نمی­توانند متقاضی استفاده از کسر خدمت سربازی و یا ترخیص در ضمن خدمت باشند.
  3. دانشگاه پس از دریافت درخواست متقاضیان، با توجه یه شاخص‌هایی مانند دانشگاه محل تحصیل، معدل و سوابق کاری، تقاضاها را رتبه بندی نموده و برابر سهمیه ابلاغی، افرادی که بیشترین امتیاز را کسب نموده‌اند برای مصاحبه دعوت می نماید. اسامی منتخبان نهایی جهت ارسال به ستاد کل نیروهای مسلح پس از مصاحبه اعلام خواهد شد.
  4. امریه افراد پذیرفته شده پس از تصویب ستاد فرماندهی کل قوا صادر خواهد شد.
  5. ارسال مدارک و طی مراحل بعدی، هیچ گونه حقی برای دعوت به مصاحبه و پذیرش نهایی ایجاد نخواهد کرد.

فرم شماره 1